Audit vašeho profilu na Instagramu

Oprava chyb, návrh strategie a konkrétní kroky na míru vaší značce

Pokud se se svou strategií propagace na Instagramu nacházíte ve slepé uličce, nevíte, zda máte svůj profil správně nastavený, nebo si nejste jisti, zda vaše zvolená strategie opravdu povede k cíli, pak vám audit profilu poskytne to pravé řešení. 

01

Objednávka auditu

Níže na stránce naleznete formulář pro objednání auditu vašeho profilu. Výstupem pro vás bude připraveno zhodnocení celkového nastavení vašeho profilu, návrhy na opravu chyb a doporučené postupy. Vše zce personalizováno a vytvořeno pouze pro vás, vaši značku a vaše podnikání. 

02

Poznáme se

Po odeslání poptávky održíte formulář pro dokončení přihlášení k auditu. Tyto informace slouží jako podklad pro tvorbu auditu a jedná se zejména o představení vaší značky a upřesnění vašeho aktuálního způsobu propagace na Instagramu. Díky tomu budete moci obržet opravdu personalizovaný výstup. 

03

Doručení auditu (PDF manuál a konzultace)

Po zaplacení objednávky svůj audit obdržíte maximálně do 5 pracovních dnů na e-mail uvedený v objednávkovém formuláři. V případě zvolení varianty obsahující konuzultaci domluvíme společný termín. 

Varianta 1

Audit v podobě PDF manuálu
1 480
  • Audit obdržíte v podobě PDF manuálu do 5 pracovních dnů od zaplacení objednávky

Varianta 2

Audit včetně konzultace
2 980
  • PDF manuál s výstupem auditu
  • 1 hodina osobní konzultace
  • Záznam z konzultace pro opakované přehrávání

Objednávka auditu

Kapacita je omezena 

Jedná se o nezávaznou poptávku 

Monika

Krásný den, máte nějaké otázky?