Správa sociálních sítí
na míru vaší značce

Nemáte čas na tvorbu příspěvků, nevíte, jak na to, nebo chcete správu vašich sociálních sítí delegovat?
Rádi pro vás vytvoříme obsahovou strategii i příspěvky na míru.

Obsahová strategie

Vytvoříme strategii a obsahový plán na míru pro vaši značku na základě individuálních cílů a potřeb. Váš obsah na sociálních sítích tak půjde ruku v ruce s hodnotami vaší značky a filosofií, kterou zastáváte.

Tvorba příspěvků

Obsah je klíčovým prvkem nejen pro upoutání pozornosti, ale také pro získávání nových zákazníků a klientů. A proto na něj klademe nejvyšší důraz. Od pořízení fotografií až po texty u příspěvků. 

Kompletní správa profilu

Od přípravy příspěvků přes community management po vyhodnocení výsledků. Vše navíc budete mít vždy pod kontrolou.

01

Úvodní konzultace

Zjistíme, zda je pro Vás propagace na Instagramu tím správným marketingovým kanálem, poznáme se a společně se domluvíme, jak bude spolupráce vypadat. 

02

Tvorba strategie a příprava materiálů

Nejprve si přichystáme veškeré materiály a podklady a pustíme se nejen do tvorby prvních příspěvků, ale pečlivě překontrolujeme stávající nastavení vašeho profilu a provedeme potřebné změny. 

03

Vše máte pod kontrolou

Dříve, než budou příspěvky zveřejněny, obsah putuje k vám. Máte tak možnost požádat o změny a až poté, co dáte zelenou je obsah připraven pro zveřejnění. 

04

Výsledky, statistiky a přehledy

Každý měsíc pro vás připravíme přehled výsledků spolu akčními kroky nebo změnami ve strategii, které plánujeme na další období. Vždy budete vědět, jak se vašemu profilu dařilo i co se na něm bude dít nadále.  

Pojďme se setkat

Nezávazná konzultace zdarma

Rádi pro vás navrhneme individuální řešení.

Monika

Krásný den, máte nějaké otázky?